Tooteuudised

Garanteeritud üüritootlus kinnisvaraomanikule

Erinevalt tavalisest valitsemisteenusest sõlmib Securebadger kinnisvaraomanikuga ise üürilepingu ning hakkab kokkulepitud üüri tasuma kohe lepingu sõlmimise kuupäevast alates. Üürileandja saab valida igakuised üürimaksed, kvartaalsed ettemaksed või täies mahus aastase ettemakse. Naudi garanteeritud ja murevaba üüritootlust!
Securebadger
Kui sa oled üks nendest kinnisvaraomanikest, kes tahab oma üüripindadelt head tootlust teenida, aga ei taha võtta enda kanda üürileandmisega seotud riske või ei soovi kulutada oma väärtuslikku aega kogu üürileandmise protsessile, siis jätka lugemist. See artikkel on just sinule.

Lääne-Euroopas ning teisel pool Atlandi Ookeani on üsna tavaline, et kinnisvaraomaniku vara haldab haldusfirma, kes vastutab üürnike leidmise, lepingute sõlmimise ning jooksvate probleemidega tegelemise eest. Eestis on samuti mitmeid kinnisvarahaldureid, aga siiani on nende hinnatase olnud väga kõrge - tavaliselt võetakse 10% - 20% üürihinnast ning üüripind teenib tulu ainult siis, kui seal on parajasti maksev üürnik sees. Eesti turul on enamasti halduri vastutada üürniku leidmine, lepingu sõlmimine, jooksvate probleemidega tegelemine, üüri kogumine, pisiparandused ja üüriobjekti ülevõtmine lepingu lõppemisel. Mõned teenusepakkujad pakuvad ka üürigarantiid, mis katab üürniku makseprobleemide puhul lühikese perioodi vältel üürisumma (tavaliselt mitte rohkem kui 3 kuud või kuni 2000€).

Kuidas erineb Securebadgeri haldusteenus tavapärasest?

Erinevalt tavalisest valitsemisteenusest sõlmime meie kinnisvaraomanikuga ise üürilepingu ning hakkame üüri tasuma kohe lepingu sõlmimise kuupäevast. Üürisumma ja lepingu pikkus kujuneb meie omavaheliste läbirääkimiste tulemusel ning üürileandja ei pea muretsema vakantsuse ega muude üürimisega seotud probleemide pärast. Allüürniku leidmine, jooksvad probleemid, kindlustus ja muud üürimisega seotud tegevused jäävad täielikult meie teha.

Kuidas on üürileandja riskid maandatud?

Võlaõigusseadus sätestab, et üürnikuga võib üürilepingu üles öelda kui märkimisväärses osas on tasumata jäetud vähemalt kolm järjestikust lepingulist makset või võlgnevuse kogusumma moodustab vähemalt kolme kuu üüri. Lisaks Võlaõigusseadusele reguleerib meie ja kinnisvaraomaniku vahelist üürisuhet meie omapoolne üürileping, mis standardkujul lubab omanikul lepingu erakorraliselt üles öelda, kui me oleme üürimaksega viivitanud rohkem kui 10 tööpäeva. Pärast erakorralist üürilepingu ülesütlemist saab omanik sõlmida üürilepingu juba allüürnikuga otse.

Kas üürileandjal on võimalik saada üüri ka ettemaksena?

Me pakume väga paindlikke maksevõimalusi. Omanik saab valida kas igakuised laekumised, täieliku ettemaksu kuni 3 aasta üüri ulatuses või osalise ettemaksu koos igakuiste laekumistega. Ettemakset saab üürileandja kasutada ka üürimaksete faktooringuna ning finantseerida sellega oma teisi projekte. Mitme üüripinna meie hallata andmisel võib üürileandja ka kõikide üüripindade eest ettemaksu küsida ning kasutada seda summat uue kinnisvara soetamisel omafinatseeringuna. See võimaldab üürileandjal kiiresti oma kinnisvaraportfelli kasvatada.

Kuidas teenida oma kinnisvaralt garanteeritud üüritulu?

Garanteeritud üüritulu teenimiseks jäta meile oma üüripinna andmed ning me teeme sulle hinnapakkumise. Täida registreerimisvorm siin.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.