Tooteuudised

Milleks kasutada üürniku käendamist?

Üürniku käendamise puhul tasub kolmas osapool üürileandjale üüri ettemaksu, lepingutasu ja tagatisraha üürniku asemel. Sõltuvalt lepingu tingimustest võib kolmas osapool võtta endale ka lisavastutuse üürniku poolt tekitatud kahjustuste ja võlgnevuste eest. Securebadger võimaldab jagada üürniku rahalise kohustuse laiali kogu üüriperioodi peale, kiirendades seeläbi üürilepinguni jõudmise protsessi.
Securebadger

Inimene jätab igati sümpaatse mulje, koduloomi ei ole, suitsu ei tee, maksehäired puuduvad ning ta oleks valmis kohe üürilepingu sõlmima - aga tal ei ole kohe hetkel võimalik tasuda tagatisraha, ühe kuu üüri ettemaksu ja maaklerile lepingutasu. Hea inimesena annad sa talle ajapikendust ja lubad nädala jooksul üürikorteri vaba hoida. Nädal läheb mööda, üürilesoovija on selleks ajaks piisava rahasumma kokku saanud, aga teatab, et leidis juba sobivama üüripinna. Ja kogu tsükkel algab uuesti. Korter üüritulu ei teeni, aga kommunaalid ja laenumaksed on vaja ikka tasuda. Kas tuleb tuttav ette? Märkimisväärne osa üürilepingutest jääb sõlmimata, kuna üürilesoovijal ei ole parajasti tasuda tagatisraha, ühe kuu üüri ettemaksu ja maaklerile lepingutasu.

Üürniku käendamine - mida see tähendab?

Üürniku käendamise puhul tasub kolmas osapool üürileandjale üüri ettemaksu, lepingutasu ja tagatisraha üürniku asemel. Sõltuvalt lepingu tingimustest võib kolmas osapool võtta endale ka lisavastutuse üürniku poolt tekitatud kahjustuste ja võlgnevuste eest.

Milleks kasutada üürniku käendamist?

Võimalus pakkuda üürnikule lepingusse astumist ilma ettemaksu, deposiiti ja lepingutasuta võimaldab üürileandjal vähendada oma üüriobjekti vakantsust ja suurendada seeläbi tootlust. Tühjalt seisev üüripind tähendab teatavasti rahalist kulu, kuna omanik peab tasuma kommunaalarved ja laenumaksed, aga tulu üürimaksete näol ei laeku.

Mida Securebadgeri käendus üürileandja jaoks tähendab?

Üürileandja sõlmib tähtajalise üürilepingu ja kinnisvara üleandmise-vastuvõtmise akti otse SecureBadger OÜ-ga ning meie sõlmime seejärel kohe üürilepingu ja identse akti tegeliku üürnikuga. Üüri ettemaksu, lepingutasu ja deposiidi tasume meie kohe üürileandjale. Üürimaksed laekuvad üürileandjale nii kuidas üürnik neid tasub. Pretentsioonide puudumisel tagastab üürileandja tagatisraha lepingu lõppedes SecureBadger OÜ-le. Lisaks saab omanik suunata kommunaalmaksete arved otse meile ning meie tegeleme nende tähtaegse laekumise jälgimise, meeldetuletuste ja tasumisega teenusepakkujatele. Vajadusel tegeleme ka üürniku võlamenetlusega. Lisaboonusena ei pea üürileandja üürilepingu sisu pärast muretsema, meie kasutame põhjalikku juristi poolt koostatud lepingupõhja. Kõik teenused on üürileandja jaoks tasuta.

Mida Securebadgeri käendus üürniku jaoks tähendab?

Üürnikul ei pea lepingu sõlmimiseks nõutavat summat kohe olema, sest Securebadger tasub selle tema eest. Summa jagatakse üürnikule kogu lepinguperioodi peale ühtlaselt laiali ning üürnik maksab selle tagasi igakuiste üürimaksete osana. Kuna Securebadger võtab suure osa riski enda kanda, kaasneb igakuiste maksetega ka teenustasu, mis jaguneb samuti ühtlaselt lepinguperioodi peale laiali. Teenustasu varieerub vastavalt üürniku taustakontrolli tulemusena arvutatud riskist 10% kuni 30% üürniku eest tasutavast summast.

Millisel ajahetkel tasub üürileandjal üürniku käendamist taodelda?

Selleks, et maksimaalselt suurendada üürikinnisvara tootlust ja vähendada kinnisvara tühjalt seismise aega, tasub meiega leping sõlmida juba enne kinnisvara üürile panemist. See tähendab, et juba üürikuulutuses saab mainida võimalust ettemaks ja tagatisraha jagada üüriperioodi peale laiali. Samuti saab seda pakkuda juba esimestele sobivatele huvilistele ning seeläbi kiiremini lepinguni jõuda. Kui kohe leitakse üürnik, kellel on kogu raha juba olemas, saab omanik meiega lepingu lõpetada või jääda kasutama meie poolt pakutavaid tasuta teenuseid - kommunaalarvete haldus ja üürniku võlamenetlus.

Kui üürileandja soovib suuremat kindlust ja lisagarantiid

Securebadger pakub lisaks üürniku käendamisele (kus riskid on kaetud ainult tagatisraha summa ulatuses) ka täisgarantiid, mis katab üürniku poolt tekitatud kahjustused täies ulatuses ning garanteerib üüritulu ka üürniku maksejõuetuse ajal, mis ületab tagatisrahaga kaetud perioodi. Loe lähemalt garanteeritud üüritootlusest Loe lähemalt meie pakutud võimalustest

Kuidas taodelda üürniku käendamist?

Selleks mine meie registreerimislehele, täida ära enda ja üüripinna põhiandmed, vali soovitud lepingu pikkus, ettemaksuks vali 0%, üürniku staatuseks vali "otsin ise üürniku" kui sa kasutad maaklerit või tegeled üüniku leidmisega ise või "Securebadger otsib ise üürniku" kui sa tahad, et me kasutaks enda partnerit üürniku leidmiseks. Jäta linnukesed kõiki kolme vaikesättena valitud kasti, millel on taga märge "TASUTA". Seejärel esita taotlus ning me võtame sinuga edasiste sammude osas ise ühendust! Mine registeerimisvormile

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.